Astroloji

3 Mart- 16 Nisan VENÜS Retrosuna Dikkat!

 

Koç ve yükselen Koçlar 1

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde; dış görüntünüzle ilgili bir estetik operasyon, saçlarınızı yaptırmak/kestirmek gibi uygulamalar, istediğiniz “güzel” olarak algılanan imajdan çok uzak olacağı için, dış görünüşünüzde herhangi bir değişiklik tavsiye edilmez. Estetik bir operasyon planlıyorsanız eğer, ertelemeniz tavsiye edilir. Özellikle 20 Nisan sonrasına ertelemeniz uygun olacaktır.

Boğa ve yükselen Boğalar 12

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde kendi kişisel gelişiminizle ilgili konularla ilgili bir retro olabilir bu. Kendi ruh güzelliğinizle ilgili geçmişte başlattığınız muhtemelen yarım kalan bir iş faaliyet yeniden gündeme gelebilir. Örneğin: niyetlenilmiş ama yarım kalmış bir yoga çalışması gibi bir faaliyet yeniden gündeminize oturabilir.

İkizler ve yükselen İkizler 11

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde sosyal çevreden geçmişte yaşanılan bazı ilişkiler ile ilgili bazı konuları düzeltme fırsatı olarak karşınıza gelebilecek konular olabilir. Geçmişte yapılan bazı bozulan anlaşmaları düzeltme fırsatları da olabilir bunlar.

Yengeç ve yükselen Yengeçler 10

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde, geçmişte çalıştığınız bir şirket veya bir kariyeriniz ile ilgili konu yeniden karşınıza gelebilir. Geçmişte kaçmış olan bir fırsat bu sefer olumlu olabilir. Fakat her şekilde işe başlamanız veya işe ilk adımınızı atışınız Venüs retrosu sonrası olmalı.

Aslan ve yükselen Aslanlar 9

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde; geçmişte eğitimini almış olduğunuz veya ilgilendiğiniz sanatsal bazı konular yeniden gündeminize girebilir. Yarım kalan bir eğitimi tamamlamak için bir fırsatta olabilir bu.

Başak ve yükselen Başaklar 8

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde; geçmiş ortaklıklarınızla ilgili bozulan ilişkilerinizi düzeltmek adına bir fırsat karşınıza gelebilir. Geçmiş bir borç ta tekrar kendini hatırlatabilir.

Terazi ve yükselen Teraziler 7

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde: eski eşiniz veya ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir. Bazı hataları aşmak ve düzeltmek için bir fırsat olabilir. Ancak yeni bir ilişki başlatmak için uygun zaman değildir. Evlilik için de aynı şey söylenebilir.

Akrep ve yükselen Akrepler 6

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde; eskiden yapılmış muhtemelen “bozuk” olan bir estetik olayı yeniden gündeme gelebilir. Bir başka konuya göre de eskiden işyerinizde olan bozulan ilişkileri düzeltmek için bir fırsat olabilir. Değerlendirin..

Yay ve yükselen Yaylar 5

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde; eski sevgilinizi görmek isteyebilirsiniz. Yarım kaldığını düşündüğünüz bir hikayeyi yebiden başlatatmak isteyebilirsiniz. Yada bir gün eski sevgilinizden bir haber alıp karşılacabilirsiniz. Bu süreç “eski” aşkınızı karşınıza çıkaracaktır. Şans vermek sizin seçiminize kalmış. Ancak retroda gelen biri bir başka retroda gidebilir.

Oğlak ve yükselen Oğlaklar 4

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde; dekorasyonla ilgili yarım kalmış bazı inşaat konuları yeniden gündeminize gelebilir.  Yarım kalmış bir dekorasyon olayını bitirmek için bir fırsatta olabilir bu.

Kova ve yükselen Kovalar 3

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde; kardeşleriniz veya yakın çevrenizle ilgili geçmişte bozulmuş olan ilişkilerinizi düzeltmek için bir fırsat olarak karşınıza gelebilir.

Balık ve yükselen Balıklar 2

Bu süreçte, 3 Mart- 16 Nisan VENÜS Rx olduğu dönemde; geçmiş alacaklar bu günlerde tekrar gündeme gelebilir. Geçmişten kapanan bir borcun parasına kavuşabilirsiniz.

 

Sağlıkla

 

 

Oylarınızı Sosyal Medya\'da Paylaşın


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap