Magazin

“beyoncefan666” adlı bir twitter hesabı şok ediyor.

Gelecekten haber veren Twitter hesabına dikkat!

Twitter’daki bu hesabın gelecek ile ilgili yazdığı herşey gerçekleşiyor. Beyonce‘nin hamileliğiden, Donald Trump’ın hamileliğine kadar herşeyi bilen hesap tüyler ürpertti. Her şey Beyoncé’nin ikinci hamileliğini Instagram’dan duyurmasıyla başladı. Ardından sosyal medya çalkalandı. Beyonce’nin paylaştığı fotoğraf, instagramda tüm zamanların en çok beğenilen fotoğrafı oldu.

 

Fakat ardından ortaya çıkan bir Twitter hesabı ise en az hamilelik kadar şok etkisi yarattı. @beyoncefan666 adlı Twitter hesabı “Beyoncé hamile. Bana söyledi.” yazdığında tarih 28 Ocak’ı gösteriyordu, yani sürpriz hamilelik açıklamasından 4 gün öncesini!

 

 

Sadece 22 tweeti bulunan hesaptaki hemen hemen tüm tweetler şok edici cinsten. “Ne yazık ki Donald Trump Başkan seçilecek :(” yazdığında tarihler henüz 14 Haziran 2016’yı gösteriyordu; yani Donald Trump’ın daha Cumhuriyetçilerin adayı olduğu bile kesinleşmemişti.

 

23 Haziran 2016’da İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma kararını oylayacağı referandumda çıkacak sonucu da 9 gün önceden söylemişti. “Birleşik Krallık oylamayla Avrupa Birliğinden ayrılacak” kehaneti de doğru çıktı. Referandumda 51,9 evet oyu çıkmıştı.

 

Ve oy oranını da doğru tahmin etmiş.

Super Bowl 2017’nin devre arasında sahne alacak ismin Lady Gaga olduğunu da tabii ki aylar öncesinden yazmıştı.

 

Şimdi herkes bu hesabın tüm bunları nasıl bilipte önceden tweet attığını merak ediyor…

Yorum Yap