Tv&Medya

Hanife yine geri döndü!

Hafta içi her gün Star Tv ekranında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında izdivacı bırakıyorum diyen Hanife‘nin yeniden ekrana dönüşü vardı.

Damat adayı Serkan’la ayrılığının ardından bir anda ortadan kaybolan ve geri dönmeyeceğini açıklayan Hanife, sosyal medyadan da çok yorulduğunu duyurmuştu. Geçtiğimiz gün programda bir süre önce aşk yaşadığı Serkan, Hanife’ye “Dön” çağrısı yaptı. bugün nefesler tutuldu! Başta Serkan olmak üzere milyonlar Hanife’nin gelip, gelmeyeceğini merak etti. Dakikalar sonra Hanife, stüdyoya geldi. Hanife’yi gören Serkan, onu kırmızı balonlar ve hediyelerle karşıladı. Hanife, Serkan’a çok değer verdiğini itiraf edip; “Gururumdan değil, ümitsizliğimden gittim” dedi. İkilinin, ilerleyen günlerde neler yaşayacakları merakla bekleniyor.

Sosyal medya hesabından bundan önce de bir kaç kez programı artık bıraktığını açıklayan Hanife’nin izdivaça bu geri dönüşü çokta gerçekçi gözükmedi.Programa heyecan katmak için zaman zaman programla özdeşleşmiş isimler ortadan kaybolup en geç bir hafta içinde tekrar programa dahil olmaya devam ediyorlar.

Program içinde locada oturan bazı adayların  yakaladıkları popülerliği sosyal medyada ranta dönüştürmeleri ve gelir elde etmeleri bir türlü evlilik yolunda olumlu adımlar atmalarını engelliyor…

Yorum Yap