Eğlence

Hunny Bunny Çocuk Şenliği keyifli geçti!

 

CVK Park Bosphorus Otel eğlenceye farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Hunny Bunny Çocuk Şenliği’ne ev sahipliği yaptı. İstanbul cemiyet hayatında, hayırseverlikleri ile isimlerini sıkça duyduğumuz Burcu Hattat ve Özge Peker’in proje sahipliğinde hayat bulan Hunny Bunny Çocuk Şenliği, bu yıl ilk kez gerçekleşmesine karşın büyük ilgi gördü.

 

Yaşadıkları ya da mücadelesini verdikleri her ne olursa olsun tüm çocukların eşit şartlarda eğlenme hakkının olduğu vurgulanan bu anlamlı etkinlikte 360 minik eğlence dolu bir gün geçirdi.

 

Sosyal yardım kurumlarından ve sevgi evlerinden gelen kimsesiz çocuklar, derneklerinin nezaretinde otizm ve down sendromu ile yaşamayı öğrenen çocuklar, Suriye ve Halep’ten gelen göçmen çocuklar aynı çatı altında coşkulu bir kalabalıkla birlikte vakit geçirmenin ve eğlenmenin tadını çıkardı.

 

“ ÜNLÜ İSİMLER ÇOCUKLAR İÇİN BİRARAYA GELDİ! “

 

Muazzez Ersoy, İpek Açar, İskender Paydaş, Linet Menasi, Aslı Hünel, Derya Uluğ ve Simge Sağın gibi ünlü sanatçıların da katıldığı Hunny Bunny Çocuk Şenliği’nde minikler sevdikleri şanatçılarla birlikte şarkılar söyleyip, bol bol dans ettiler.

 

 

Tüm gün kendileri için hazırlanmış olan eğlence parkurlarında, şişme botlarda, oyun alanlarında hem eğlenen hem de eğitici atölyelerde öğrenmenin eğlenceli tarafını keşfeden çocukların keyfi görülmeye değerdi.

 

Yetişkinleri de unutmayan Hunny Bunny Çocuk Şenliği’nde katılımcılar, fuaye alanında açılan stantlardan bol bol alışveriş yapma imkanı da buldular.

 

 

Burcu Hattat ve Özge Peker, Hunny Bunny Çocuk Şenliği projesi içerisinde TOGEM-Der (Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Merkezi)  ile işbirliği içerisinde olup ‘Anasınıfsız Okul Kalmasın’ projesine de katkıda bulundular.

Oylarınızı Sosyal Medya\'da Paylaşın


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap