Magazin

Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim’e noktayı koydu mu?

Modacı Nur Yerlitaş, dün gece yapılan program çekimleri sonrası rahatsızlığını ileri sürerek, çekim yerinden ayrıldı ve doğruca hastaneye gitti. Yerlitaş, geçtiğimiz hafta da diğer jüri üyesi Ivana Sert’le tartışmış ancak ardından yapımcılar araya girince geçici bir barış sağlanmıştı. Uçankuş’un haberine göre Yerlitaş pek sesini çıkarmasa da Kerimcan Durmaz’ın da zaman zaman jüriye dahil olmasından rahatsız olduğu ve bırakmasında önemli etkenlerden biri olduğu söyleniyor.

YAPIMCI İZİNLİ DEDİ
Nur Yerlitaş, programdaki lakabıyla Nurella, özellikle de programdaki playback şarkılarıyla seyircilerin gönlünü fethetmeyi başarmıştı.Program yapımcıları ise dün gece hastanede yattıktan sonra bu sabah evine çıkan Yerlitaş’ın bir hafta izinli olduğunu söylerken, Nurella’nın ise artık programa geri dönmek istemediği öğrenildi.
Yerlitaş birkaç gün önce yaptığı Instagram paylaşımında “Yoruldum. Söyleyeceklerim bu kadar” diyerek bunun mesajını vermişti.
Geçtiğimiz hafta ise Bahar Candan ile kavga eden Nur Yerlitaş ameliyat olduğunu ve dikişlerine rağmen jüride bulunduğunu açıklamıştı.

Yorum Yap