Magazin

Özgür Aras’a otel odasında doğum günü!

Özgür Aras’ın W Hotel Akaretler’in süit odasında gerçekleşen renkli doğum günü partisinde yakın dostları Armağan Çağlayan, Aşkım Kapışmak, Berkay, Dilan Çıtak, Hande Ünsal, Irmak Ünal, İpek Açar, İrem Derici, Levent Dörter, Melike Öcalan, Merve Özbey, Reyhan Karaca, Sibel Tüzün, Serkan Seki,  Stelyo Pipis, Suadiye, Tan Taşçı,  Yeliz ve Zerrin Özer hazır bulundu.

YONCA VE İREM’DEN GÖBEK SHOW

İstanbul gece hayatında son günlerin en gözde Dj ‘i Tahsin Yayla’nın müzikleriyle sabahın ilk ışıklarına kadar eğlen misafirler gecede dans eden zenne Segah’ın Yonca Evcimik ve İrem Derici ile göbek showuna alkışlarıyla eşlik ettiler.

DENİZ SEKİ‘DEN MEKTUP

Özgür Aras’a en anlamlı hediye ise Bakırköy Cezaevi’nde tutukluluk hali devam eden Deniz Seki’den geldi. Seki, 2,5 yıldır kendisini hiç yalnız bırakmayan yol arkadaşı ve menajeri Özgür Aras‘ın doğum gününü yolladığı bir mektup ve üzerinde not olan diyet bisküvi hediyesi ile kutladı.

Özgür Aras, mektubunda “Seni tanıdığım her güne duacıyım.. İyi ki doğmuşsun kardeşim…” yazan Deniz Seki’ye sosyal medyadan cevap verdi.

Deniz Seki’nin kendi yazdığı mektup ve elleriyle yaptığı hediye bilekliğin fotoğrafını paylaşan Özgür Aras’ın  “Son 3 açık görüşümüz kaldı… Özgür bir deniz gördüm sanki!” notlu paylaşımı binlerce beğeni aldı.

 

Oylarınızı Sosyal Medya\'da Paylaşın


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap