Kadın&Moda

Renkli Renkli Saatler Her Yaşa Uygun Saatler modasaat.com’da

Her saat kendi markasının cazibesini, tarzını yansıtır. Bu da marka olmanın getirdiği bir ayrıcalıktır…

Her marka belli bir çizgiyle, stille tanınır. Aslında her bütçeye uygun farklı ve seçkin bir saat modeli bulmak mümkündür. Günümüz koşullarındaki üretim sistemi, kaliteli ama uygun fiyatlı saatleri de bulmayı mümkün kılmaktadır. Ama bir dünya markası haline gelmiş lüks saatler tabi bu kategorinin dışında kalmaktadır. Bir saat markası var ki, tarz ile kullanılan malzemenin çok iyi harmanlanması işini, neredeyse ürettiği her saat modelinde gerçekleştirebiliyor. Bu markanın adı Fossil.  Pek çok saat markasının aksine Fossil Saat tasarımcıları uzman bir yaklaşımla ve modern bir görüşle, kahverengi, duman ya da saf yağ renklerine klasik metalik özellikler vererek çok faklı konsepte tasarımlar yapabiliyorlar. İşte bu da gelenekselleşmiş tarzın modern çizgilerle buluşmasını sağlıyor. Fossil saat markalarındaki Vitage esintisi olarak karşımıza çıkıyor. Fossil, Saat modellerinde çoğunlukla Retro tarzını korusa da bazı modellerinde modern çizgiler çok baskın olarak kendini gösteriyor. Bu modeller arasında deriyle hazırlanmış özel deri bileklik kısımları insan bileğine tam oturarak, modern saatler haline dönüşüyor. Parıldayan paslanmaz çelikten yapılmış saat havuzu ve modern tarzda tasarlanmış deri kıvraklığı bir bütün olarak saat modasına, ben de buradayım diyor. Yani Retro tarz ve günümüzün modern çizgileri birleşip tüm saat tutkunlarına bambaşka bir tasarım sunuyor. “Uzun ömürlü vintage” sloganı ile milyonlarca saat severi peşine takmayı bilen ünlü ve deneyimli bir Amerikan markası olan Fosil, Türkiye’de de büyük bir alıcı kitlesine sahip, seçkin bir marka. Her saat ayrı bir tarzı yansıtır dedik ya, Fossil saatler de geleneklerinden vazgeçmeden, yeniliklere yelken açan insanların tarzını yansıtan bir saat olarak adını tüm dünyaya duyurmuştur.

Omega Belli Bir Güce Hitap Eden Özel Bir Markadır

Lüks saatler kategorisinde yer alan Omega, belli bir zümreye yönelik üretilen bir markadır. En başından beri bu amaçla yola çıkan marka, günümüzde de aynı özelliği koruyarak üretimini sürdürmektedir. Herkes bir Omega saat sahibi olamaz. Belli bir statüde olan, yüksek gelir düzeyinde olan ve Omega’nın felsefesine uyum sağlayabilen insanların alabileceği bir saat markasıdır. Mücevherle eş değer fiyat aralıklarında satılan bir markadır. Adını dünya tarihine, bir zümreye yönelik üretilen saat markası olarak yazdırmıştır. Yaklaşık iki yüz yıldan beri bu gelenek değişmemiştir, değişecek de değildir. Özellikle Omega’nın kadın saatleri için üretilen değerli taşlarla bezenmiş modelleri çok pahalıdır. Bu saatler, altın, pırlanta ve diğer değerli taşlarla birlikte tasarlanmaktadır. Haliyle maddi değeri de katlanmaktadır. Mücevherle eş değer bir saat sahibi olmak isteyenlerin saat markası kuşkusuz Omega’dır.

Saat Modasının Seçkin Markası CERRUTI 1881

Modasaat.Com saat alışveriş sitesi olarak, pek çok seçkin saat markasıyla hizmet sunuyoruz sizlere. Vitrinlerimizi her tarzın, her beğeninin isteğine uygun saat modelleriyle süslüyoruz. Evinizden, iş yerinizden, telefonunuzdan rahatlıkla inceleyip seçeceğiniz büyük bir vitrine sahibiz. O markalardan bir tanesi olan CERRUTI 1881’in göz alan tasarımlarını, modellerini http://www.modasaat.com/kategori/cerruti.aspx lignini tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Oylarınızı Sosyal Medya\'da Paylaşın


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap